Upchaté dutiny, pískanie v uchu

Mlado a zdravo pôsobiaci muž, 37 rokov.

Už od ZŠ ho trápia večne upchaté dutiny, pre ktoré nemôže v noci dýchať. Dýcha poväčšine len ústami. Hlieny z dutín mu stekajú so úst, musí ich stále vypľúvať. Od upchatých dutín má permanentne zaľahnuté v ušiach a aj mu v nich píska, preto v noci pri zaspávaní, kedy je ticho a pískanie vníma najvýraznejšie, musí počúvať hudbu alebo hovorené slovo, nakoľko inak by nevedel zaspať.


Podľa jeho vyjadrení, navštívil všemožných lekárov, no žiaden mu nepomohol. Všetky výsledky vyšetrení mal negatívne. Dokonca absolvoval aj „prepichovanie uší“, čo ale nepomohlo.

Po 2 týždňovom užívaní odporučených prípravkov zn. Serafin klient referoval zlepšenie o 70%. Hlieny výrazne znížené, aj zaľahnutie v uchu sa zlepšuje. Diagnostiku odporučil aj celej svojej rodine a známym a vďaka tomu mnohí z nich už tiež fičia na bylinnej liečbe.

Užívané prípravky:

Príčinou hlienov v dutinách môžu byť často parazity v tráviacom trakte alebo oslabenie tráviaceho ústrojenstva, zápaly, intoxikácia. Hlieny sú jedným z výlučkov popri stolici, moči, pote, prostredníctvom ktorého sa telo zbavuje toxínov, detoxikuje sa. Preto liečba, ktorú diagnostička Andrejka zvolila jednak celkovo posilňuje imunitu a taktiež zabezpečí odstránenie parazitov z čriev, posilnenie celkovej imunity a obnovenie črevnej mikroflóry. Avšak naša imunita pramení práve z tráviaceho traktu, z našej črevnej mikroflóry a preto sa jedno s druhým snúbi a navzájom sa ovplyvňuje.

Bežne pri spomínaných problémoch by človek prvoplánovo siahol napr. po čaji Čelové dutiny, no práve na tomto príklade vidíme, že príčina ochorenia môže tkvieť inde (tráviaci trakt) ako sa navonok prejavuje (čelové dutiny). Preto odporúčame absolvovať diagnostiku zdravia u nás v predajni Dobrotéka v Piešťanoch, pretože každý sme iný a príčina toho istého prejavu ochorenia môže byť u druhého človeka skrytá niekde úplne inde.

Ak sa chceš dozvedieť viac o spomínanej diagnostike alebo sa chceš objednať, klikni na tento link a dozvieš sa všetko potrebné.

Napíšte váš názor