Kto je Dobrotéka?

Idea otvoriť obchodík inšpirovaný talianskymi prírodnými lekárňami (apatiekami), tzv. erboristerie, vo mne rástla mnoho rokov. Nemala som však na to odvahu.

Keď v r. 2017 končila moja spolupráca s dlhodobými klientmi a nevedela som kam sa v živote uberať, priateľ ma podporil v splnení si svojho sna. "Nevyskúšaš, nebudeš vedieť."

A tak sa v októbri 2017 zrodil v Piešťanoch obchodík Dobrotéka.

Najprv orientovaný všetkými smermi (čapovaná drogéria, potraviny na váhu, zásielkovňa, kozmetika, prírodná lekáreň...) sa postupne vyprofiloval na prírodnú lekáreň s okrajovým sortimentom kozmetiky. Mala som tak možnosť využiť znalosti farmaceutického zamerania a bylinkárstva, ku ktorému som inklinovala.

Dnes je Dobrotéka okrem predajného, hlavne diagnostickým miestom pre irisdiagnostiku a poradenským pre prírodnú liečbu.

Áno, je dobre schovaná a preto o nej vedia a nájdu ju len ľudia, ktorí to potrebujú a ocenia.

V ponuke nájdete výživové doplnky, čaje, tinktúry, esenciálne oleje, vonné tyčinky, kozmetiku. Všetko na prírodnej báze.


Od roku 2021 spolupracujem s Jankou Hluchou, iridologičkou a celostnou poradkyňou, ku ktorej sa u mňa môžete objednať na irisdiagnostiky a s ktorou sme nahrali početné webináre zdarma i platené.


A aká je Danka vo svojom vnútri?

Prísna na seba, možno aj trochu naivná, veriaca v ľudské dobro, v lepší svet, na zázraky. Neverím však na "náhody", všetko je ako má byť, aj keď sa mi to niekedy pramálo páči.

Tak si spríjemnime pobyt v tomto živote, na tomto mieste, veď všetci sme jedno.

Som tu pre vás a vždy sa teším, keď vás môžem u mňa privítať, usmiať sa, vymeniť zopár milých slov, popriať si pekný deň.

Tak vitajte a cíťte sa tu dobre!

Danka